6. Legowiska / budki / namioty Tipi

Tagi: Legowiska dla psów w stylu tipi. Namiocik tipi dla psa. Namiocik dla psa. Domek dla kota. Legowisko dla kota. Namiocik dla kota. Tipi dla kota. Legowisko dla psa.

Każdy z nas potrzebuje swojego kawałka podłogi, miejsca na ziemi, w którym będzie mógł się zaszyć i odciąć się na chwilę od otaczającego świata. Także psy i koty są spragnione takiej przestrzeni.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych merdających braci mniejszych, przygotowaliśmy namioty tipi dla psów. Namiot kapitalnie wpasuje się w otoczenie Twojego domu lub mieszkania będąc oryginalną i wygodną alternatywą dla tradycyjnego legowiska. Nasze namioty tipi dla psów i kotów składają się z czworokątnej podłogi i ścian wspierających się na drewnianym stelażu. Podłoga jest zszyta z bocznymi ścianami, co czyni namiocik bardzo stabilny. W zestawie do niecodziennego legowiska dla psów znajduje się także poduszka, dla większej wygody pupila, którą można oddzielnie wyczyścić lub wyprać w pralce.

Legowiska dla psów tipi od LileTink są łatwe w montażu, lekkie w transporcie i na tyle kompaktowe, że z powodzeniem zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Istnieje możliwość uszycia namiociku tipi w wejściem w kształcie kółka (polecane dla kotów).

Wymiary:
– wysokość (razem z palikami) 90cm,
– podstawa 60 x 60cm

Materiał wykonania:
– poszycie 100% bawełna,
– drewniane paliki,
– wypełnienie poduszki poliestrowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1