5. Miski

Miski dla psów: miski podróżne i miski z ocieplaczem dla psa, miski dla psa z otulaczem. miska podróżna dla psa, miska podróżna dla yorka, składana miska dla psa, składana miska dla yorka. Silikonowa składana miska dla psa. Silikonowe składane miski dla psów. Podróżna miska dla maltańczyka. Miska dla chihuahua. – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

W naszej ofercie sklepu stworzonego z myślą o czworonogach nie mogło zabraknąć pojemników do podawania psich posiłków z prawdziwego zdarzenia. W swojej ofercie posiadamy miski z ocieplaczem i miski podróżne dla psów.

Pierwsza kategoria produktów to nic innego jak ceramiczne miski z bawełnianym otulaczem. Z uwagi na ręcznie robiony, barwny otulacz urozmaicą przestrzeń, którą dzielisz ze swoim czworonogim przyjacielem. Jest to również świetny pomysł na prezent dla miłośników psów.

Miski podróżne dla psów zostały z kolei zaprojektowane z myślą o wygodzie przemieszczania się i ergonomii w podróży. Stworzone z lekkiego i elastycznego silikonu składane miski podróżne dla psów zajmują niewiele miejsca w walizce czy torbie, a dzięki znajdującemu się w zestawie karabińczykowi mogą być też przytroczone na zewnątrz plecaka. To niezastąpione rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają podróżować w psim towarzystwie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8