1. Torby / nosidełka LileTink

Tagi:Torba socjalizacyjna dla psa, torba dla psa. Nosidełko dla psa, nosidło dla psa. Socjalizacyjna torba dla kota, torba do socjalizacji psa.
Nosidełka dla psów godne Twojego pupila.
Najlepszy przyjaciel człowieka zasługuje na najlepsze traktowanie. Te możesz zapewnić swojemu pupilowi wybierając jedną z toreb LileTink. Oryginalny koncept toreb dla psów to nasza autorska propozycja adresowana do wszystkich właścicieli małych czworonogów.
Te niecodzienne nosidełka LileTink mają za zadanie ułatwić życie pupilom oraz ich właścicielom i mogą być używane jako torba socjalizacyjna dla psa. Torby na psa LileTink to gwarancja ręcznego wykonania i pierwszorzędnej jakości, która ułatwi przenoszenie Twojego pupila z miejsca na miejsce. Co ważne, nasze nosidełka dla psów nie absorbują rąk, dzięki czemu od dziś swobodnie będziesz robić zakupy czy spotykać się ze znajomymi, mając psa przy sobie tak blisko jak nigdy wcześniej.

W tej kategorii produktowej mamy przede wszystkim nasz flagowy produkt: nosidełka – torby dla psów, ale także dodatkowe wymienne poduszeczki przypinane na rzepy wewnątrz torby.

Nasze torby dla psów są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością znajdziesz design dopasowany do Twojej stylizacji.

Modele mające w nazwie PLUS posiadają dodatkową dużą kieszeń na zamek w klapie torby.

Wszystkie modele dostępne są w dwóch rozmiarach:

  • “S” do 2,5 kg,
  • “M” od 2,5 kg do 7 kg

Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21