nosidło dla kota

LileTink opracowało specjalnie dla Ciebie wygodny i bezpieczny sposób na przetransportowanie Waszych pupili. Nie chcesz rozstawać się ze swoim zwierzakiem w czasie wyjścia na miasto lub na zakupy? Twój zwierzak jest przestraszony z powodu wizyty u weterynarza i nie wiesz, jak uspokoić go podczas drogi do niego? Zobacz nasze nosidła dla kota!

Transportery dla kota LileTink pozwalają na przenoszenie drobnych zwierząt, do 7 kg. Nie krępują ruchów, są wygodne i pozwalają Wam być przez cały czas ze swoim ulubieńcem. Zwierzęciu nosidło dla kota zapewni z kolei ciepło, wygodę i bezpieczeństwo.

Prezentujemy Wam przygotowane przez nas serie transporterów dla kota. Są to wyroby unikatowe – każdy wzór dostępny będzie maksymalnie w kilkudziesięciu sztukach. Zachęcamy do współpracy także hurtownie, ponieważ nasza oferta skierowana jest nie tylko na klientów indywidualnych.

Zobaczcie, jakie wzory i modele nosideł dla kota są u nas obecnie dostępne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zachęcamy do kontaktu z nami – na pewno pomożemy Tobie oraz Twojemu pupilowi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4